MENU
PROMOCJE

PREMIUJEMYKUP PORADNIK!
ZBIERAJ KODY,
ODBIERAJ NAGRODY!
POLECAMY
Optymalizacja kosztów potraw (Foodcosts)/seria Zarządzanie restauracją
 
To tylko jedna z naszych porad. Zadzwoń na infolinię i dowiedz się więcej.

Porada 191. Organizuj konkursy na najlepszy pomysł klienta.
Chcesz uatrakcyjnić swoją restaurację: zmienić dekoracje, dodać nową pozycje do menu, stworzyć nowy firmowy trunek, ale nie masz żadnych pomysłów. Zorganizuj konkurs na najlepszy pomysł wśród swoich klientów. Poproś swoich gości, by wrzucali do Pudełka Propozycji kartki ze swoimi pomysłami uzupełnione nazwiskiem, adresem i numerem telefonu (wykorzystaj te informacje w rozwijaniu listy mailowej). Następnie, jeśli postanowisz wprowadzić w życie któryś z tych pomysłów - a powinieneś wykorzystać przynajmniej jeden lub dwa - możesz nagrodzić autora wygranego pomysłu darmowym posiłkiem albo jakąś inną nagrodą. Nie zapomnij rozpropagować informacji, że pomysł pochodzi od klienta; zyskasz dzięki temu dobrą notkę w prasie i wiernych klientów.

Porada z książki: Skuteczna promocja i reklama za kilkanaście złotych dziennie (cz. I)
Infolinia: 0801 811 030 telefon stacjonarny (koszt jak za połączenie lokalne), 048 385 89 00 Telefon komórkowy (koszt wg. stawek operatorów)


Strona główna | Nasi eksperci | Wiesław Kukuła


Nasi eksperci

Wiesław Kukuła
Wiesław Kukuła
Przygodę z gastronomią rozpoczął w roku 1987 w restauracji Wierzynek, gdzie do roku 2001 pracował na stanowisku kelner.

W tym samym roku Prezes Zarządu Elżbieta Filipiak zaproponowała mu funkcję szefa cateringu a dwa lata później został w Wierzynku managerem restauracji ds. cateringu. Piastuje również stanowisko prokurenta w Grupie Wierzynek S.A. oraz jest wiceprezesem w macierzystej spółce Wisteria Sp. z o.o.

''Zarządzanie restauracją: Obniżenie kosztów operacyjnych'' to fachowy poradnik opracowany przez znawców amerykańskiego rynku gastronomicznego. Znajdą w nim Państwo 365 porad o tym, jak zaoszczędzić bez obniżania jakości. Autorzy w prostym i atrakcyjnym stylu ukazują, jak kontrolować i redukować koszty, obiektywnie spojrzeć na własną restaurację, stworzyć miłą atmosferę i odpowiedzialny, profesjonalny personel działający na Państwa korzyść oraz uchronić się przed możliwymi zagrożeniami. ''Obniżenie kosztów operacyjnych'' to pozycja obowiązkowa zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących restauratorów. Dzięki temu poradnikowi przekonają się Państwo, że taniej może znaczyć lepiej.

Chyba każdy z restauratorów chciałby osiągnąć najwyższą jakość za jak najniższą cenę. Wydaje się to paradoksalne i bardzo ryzykowne. Należy wiedzieć, gdzie istnieje możliwość zredukowania kosztów, bowiem nie jest to sprawa dowolna. Oczywiście nauczyć się tego można metodą prób i błędów, ale czy warto, skoro w zasięgu ręki jest wspaniały poradnik?

''Zarządzanie restauracją: Obniżanie kosztów operacyjnych'' to książka napisana przez znawców najbardziej konkurencyjnego rynku gastronomicznego na świecie. Porady przedstawione przez amerykańskich autorów można bez problemu przenieść na polski grunt. 365 wskazówek dotyczy kontrolowania i redukowania kosztów, budowania idealnego, zmotywowanego personelu, pośród którego panują jasne zasady i dobre relacje, wykorzystywania nowoczesnej technologii i zachowania proekologicznej postawy. Porady te umożliwiają również uniknięcie wielu niebezpieczeństw związanych z prowadzeniem restauracji.

Książka ta jest przeznaczona dla każdego, kto chce stworzyć miłą atmosferę w swojej restauracji i jednocześnie zwiększyć zyski. Wiadomości podane są w prosty, konkretny i przystępny sposób. Zapewniam, że czas przeznaczony na lekturę nie będzie stracony.

Opiekun merytoryczny poradnika:
''Zarządzanie restauracją. Obniżanie kosztów operacyjnych.'' 
Poradniki  |  O serii  |  Eksperci  |  Porady  |  Zamówienia  |  O nas  |  Kontakt  |  Linki